Stolphatt Kokille Pyra Vit
fr.119 kr
Sänkt pris!på utvalda
Välj variant

Pyra Vit
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stolphatt från Kokille som används som avslutning på fyrkantiga stolpar, och förlänger därmed stolpens hållbarhet samtidigt som den ger stolpen en elegant helhet. Tillverkad av aluminium, monterad med en spik för snabb och enkel montering på stolpen.
Varumärke
KOKILLEBeskrivning
Stolphatt från Kokille som används som avslutning på fyrkantiga stolpar, och förlänger därmed stolpens hållbarhet samtidigt som den ger stolpen en elegant helhet. Tillverkad av aluminium, monterad med en spik för snabb och enkel montering på stolpen.
specifikationer
- färg: vit
- material: aluminium
- höjd: 4,46 cm
- bredd: 7,8 cm
- djup: 7,8 cm
enkel montering med spik ger snabbt och smidigt resultat.
- färg: vit
- material: aluminium
- höjd: 4,46 cm
- bredd: 7,8 cm
- djup: 7,8 cm
enkel montering med spik ger snabbt och smidigt resultat.
Egenskaper
| Varumärke | KOKILLE |
| Höjd | 44,6 mm |
| Färg | Vit |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Stolphatt |
| Höjd | 4,46 cm |
| Längd | 7,8, 9,4, 10,4 cm |
| Vikt | 0,2, 0,14, 0,25 kg |
| Bredd | 7,8, 9,4, 10,4 cm |
| Storlek | 104 x 104 mm, 78 x 78 mm, 94 x 94 mm |
| Dimension | 104x104, 78x78, 94x94 mm |
