Stolphatt Kokille Pyra Vit78x78 mm
139 kr
119 krSänkt pris!
Vald variant
Längd:
7,8 cm

Pyra Vit
78x78 mm
119 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Stolphatt från Kokille som används som avslutning på fyrkantiga stolpar, och förlänger därmed stolpens hållbarhet samtidigt som den ger stolpen en elegant helhet. Tillverkad av aluminium, monterad med en spik för snabb och enkel montering på stolpen.
Varumärke
KOKILLEBeskrivning
Stolphatt från Kokille som används som avslutning på fyrkantiga stolpar, och förlänger därmed stolpens hållbarhet samtidigt som den ger stolpen en elegant helhet. Tillverkad av aluminium, monterad med en spik för snabb och enkel montering på stolpen.
specifikationer
- färg: vit
- material: aluminium
- höjd: 4,46 cm
- bredd: 7,8 cm
- djup: 7,8 cm
enkel montering med spik ger snabbt och smidigt resultat.
- färg: vit
- material: aluminium
- höjd: 4,46 cm
- bredd: 7,8 cm
- djup: 7,8 cm
enkel montering med spik ger snabbt och smidigt resultat.
Egenskaper
| Varumärke | KOKILLE |
| Art.Nr. | 101-136 |
| Höjd | 44,6 mm |
| Längd | 7,8 cm |
| Vikt | 0,14 kg |
| Bredd | 7,8 cm |
| Storlek | 78 x 78 mm |
| Dimension | 78x78 mm |
| Färg | Vit |
| Material | Aluminium |
| Produkttyp | Stolphatt |
| Höjd | 4,46 cm |
| EAN-nr | 5707266021101 |


