Stolphätta Kokille Cap
fr.235 kr
fr.89 krFrån 56 %Kampanj
Välj variant

Cap
89 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
KOKILLEBeskrivning
Stolphätta Kokille Cap är en fin stolphätta för avslut av fyrkantiga stolpar.
Stolphättan från Kokille förenar vacker design med en praktisk lösning. Hättan är tillverkad av aluminium, monterad med en spik för snabb och enkel montering.
CAP används som avslutning på fyrkantiga stolpar, och förlänger därmed stolpens hållbarhet samtidigt som den ger stolpen ett vackert avslut.
CAP används som avslutning på fyrkantiga stolpar, och förlänger därmed stolpens hållbarhet samtidigt som den ger stolpen ett vackert avslut.
Egenskaper
| Varumärke | KOKILLE |
| Art.Nr. | 101-123H |
| Kategori | Staketstolpar |
| Material | Aluminium |
| Typ | Stolphätta |
| Höjd | 2,6 cm |
| Färg | Svart, Vit |
| Storlek | 102 x 102 mm, 76 x 76 mm, 92 x 92 mm |
| Diameter | 7,6 cm |
| Längd | 7,6, 9,2, 10,2 cm |
| Vikt | 0,1, 0,13, 0,14 kg |
| Bredd | 7,6, 9,2, 10,2 cm |
| Tjocklek | 7,6, 9,2, 10,2 cm |

