Stolphätta Kokille Pyra
fr.265 kr
fr.139 krFrån 44 %Kampanj
Välj variant

Pyra
139 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
KOKILLEBeskrivning
Stolphätta Kokille Pyra förenar snygg design med en smidig lösning.
Hättan är tillverkad av aluminium, monterad med en spik för snabb och enkel montering.
PYRA används som avslutning på fyrkantiga stolpar, och förlänger därmed stolpens hållbarhet samtidigt som den ger stolpen en elegant helhet.
PYRA används som avslutning på fyrkantiga stolpar, och förlänger därmed stolpens hållbarhet samtidigt som den ger stolpen en elegant helhet.
Egenskaper
| Varumärke | KOKILLE |
| Art.Nr. | 101-135H |
| Kategori | Staketstolpar |
| Material | Aluminium |
| Typ | Stolphätta |
| Färg | Grå, Svart |
| Storlek | 104 x 104 mm, 78 x 78 mm, 94 x 94 mm |
| Höjd | 4,6, 44,6 cm |
| Längd | 7,8, 9,4, 10,4 cm |
| Tjocklek | 7,8, 9,4, 10,4 cm |
| Vikt | 0,2, 0,12, 0,23 kg |
| Bredd | 7,8, 9,4, 10,4 cm |

