Stolpsko Jabo Öckerö
fr.289 kr
fr.184 krFrån 21 %Kampanj
Välj variant

Öckerö
184 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Dold stolpfot till staketstolpe Jabo Öckerö 70x70 mm. Dold stolpfot till staketstolpe Jabo Öckerö 70x70 mm. Passar till staketstolpe Jabo Öckerö 70x70 mm.
Varumärke
JaboBeskrivning
Dold stolpfot till staketstolpe Jabo Öckerö 70x70 mm. Dold stolpfot till staketstolpe Jabo Öckerö 70x70 mm. Passar till staketstolpe Jabo Öckerö 70x70 mm.
Dokument
Recensioner
Thomas BVerifierad köpare
för 2 år sedanBra kvalitet och mycket snabb leverans
+ Bra kvalitet och mycket snabb leverans
- Inget
Janne LVerifierad köpare
för 3 år sedanSnygg design men man får banka dit stolpen på stolpfoten med en slägghammare . Använde träkloss som täckte toppen på stolpen och bankade som en dåre på den så att den gick ända ner på stolpfoten. Pyramidlocket passar ej på denna stolpe .
+ Snygg design
- Väldigt trög att få på stolpfoten. Pyramidlocket passar ej.
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 10279JAB |
| Höjd | 100 mm |
| Serie | Öckerö |
| Typ | Stolpfot |
| Djup | 120 mm |
| Vikt | 1 kg |
| Bredd | 100 mm |
| Färg | Svart, Varmgalvaniserad, Vit |
