Stolpsko JaboVit, 96x96x70 mm
173 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit
Längd:
96 mm
Höjd:
70 mm

Stolpsko Jabo
Vit, 96x96x70 mm
173 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
JaboBeskrivning
Stolpsko från Jabo.
Recensioner
Jan-Olof JVerifierad köpare
för 1 vecka sedanBra kvalite, snyggt lackerat.
Anita SVerifierad köpare
för 1 år sedanDe var en bra kvalitet och snygga, inget slarvigt arbete.
Susanne LVerifierad köpare
för 1 år sedanNöjd med produkt och snabb leverans
Arne NVerifierad köpare
för 1 år sedanKvalitet Utmärkt funktion och snygg
+ Väldigt stabil
- Smådyr
Thomas BVerifierad köpare
för 2 år sedanBra kvalitet och mycket snabb leverans
+ Bra kvalitet och mycket snabb leverans
- Ingrt
Jan PVerifierad köpare
för 2 år sedanLite för stor marginal mellan stolpe och fäste, borde gå att minska. Tycker inte man skall behöva använda utfyllnad för att uppnå stabilt montage.
+ Bra kvalite
- ovan nämda
PeterVerifierad köpare
för 2 år sedanPassade perfekt och blev snyggt på altanen.
Mikael BVerifierad köpare
för 2 år sedanEn mycket bra och ändamålsenlig produkt i mycket bra kvalitet.
+ Mycket bra lackerad då vi ville ha en vit stolpsko på uteplatsen
A LVerifierad köpare
för 2 år sedanKanonbra produkt samt snabb leverans
SteveVerifierad köpare
för 4 år sedanFungerade som de ska, gav ett stabilt räcke.
Sven AVerifierad köpare
för 4 år sedanMycket bra produkt
AmelieVerifierad köpare
för 4 år sedanFedja JVerifierad köpare
för 5 år sedanSmidig, snygg och enkel
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 35152 |
| Höjd | 70 mm |
| Färg | Vit |
| Längd | 96 mm |
| Bredd | 96 mm |
| Material | Metall |
| Typ | Stolpsko |
| Vikt | 0,5 kg |
| EAN-nr | 7392118351529 |

