Träskruv Recal För Montering Av Fotplatta I Träunderlag 8x75mmVit
49 kr
Vald variant
Färg:
Vit

För Montering Av Fotplatta I Träunderlag 8x75mm
Vit
49 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 3-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
RecalBeskrivning
4 st Träskruv för montering av fotplatta i träunderlag.
Recensioner
Joakim WVerifierad köpare
för 1 år sedanFärgen lossnade lätt
Egenskaper
| Varumärke | Recal |
| Art.Nr. | 106-v |
| Höjd | 75 mm |
| Utförande | 4 st, 8x75 mm |
| Typ | Träskruv |
| Bredd | 8 mm |
| Antal | 4 st/frp |
| Färg | Vit |

