Viltstängsel Fornorth Zn 120 cm 50 m
Rek. pris 2 490 kr
1 414 kr
1 390 krSänkt pris!
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fornorths högkvalitativa stängselprodukter garanterar en robust och hållbar lösning för rätt stängsel som passar dina behov.
Varumärke
FornorthBeskrivning
Fornorths högkvalitativa stängselprodukter garanterar en robust och hållbar lösning för rätt stängsel som passar dina behov.
Fornorth viltstängsel 120cm (50m), Zn
Kompatibel med 170 cm staketstolpe för viltstängsel. Ett 50 meters staket kräver 20 staketstolpar (2,5 m från varandra).
Produktinformation:
Färg: zink
Horisontellt garn: 9 st
Vertikalt trådavstånd: 15 cm
Varmförzinkad
Kompatibel med 170 cm staketstolpe för viltstängsel
Kompatibel med 170 cm staketstolpe för viltstängsel. Ett 50 meters staket kräver 20 staketstolpar (2,5 m från varandra).
Produktinformation:
Färg: zink
Horisontellt garn: 9 st
Vertikalt trådavstånd: 15 cm
Varmförzinkad
Kompatibel med 170 cm staketstolpe för viltstängsel
Egenskaper
| Varumärke | Fornorth |
| Art.Nr. | 6430077377967 |
| Höjd | 1250 mm |
| Typ | Stängsel |
| Material | Stål |
| Bredd | 240 mm |
| Garanti | 12 månader |
| Längd | 5000 mm |
| Färg | Silver |
| EAN-nr | 6430077377967 |


