Glasbeslag PLUS Svart
299 kr
Se priset!

Svart
299 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSEgenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17524-15 |
| Höjd | 25 mm |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
| Färg | Svart RAL 9005 |
| Material | Zink |
| Form bord | Rektangulär |
| Typ | Beslag |
| Längd | 45 mm |
| Vikt | 0,3 kg |
| EAN-nr | 5703393744500 |


