Staketfäste Skotte Garden Klassisk/Populär Svart Justerbart
319 kr
169 krSpara 47 %Kampanj
Staket & StängselVinkelfäste Skotte Garden Klassisk Svart
79 krLåsGrindlås Skotte Garden Klassisk Svart
339 krmellanfästeMellanfäste Skotte Garden Klassisk Svart
79 krGrindarGrind Skotte Garden Enkel Klassisk Svart
1 305 krstolpfästeStaketfäste Skotte Garden Populär/Tidlös Grå Justerbart
149 krstaketstolpeStaketstolpe Skotte Garden Klassisk För Ingjutning Svart
329 kravslutsfästeAvslustfäste Skotte Garden Klassisk Svart
81 krstaketStaket Skotte Garden Klassisk 180x90 cm Svart
1 299 kr
Klassisk/Populär Svart Justerbart
169 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Justerbart fäste till staketserien Klassisk för montering av staket. Produkten är tillverkad av galvaniserat stål och pulverlackerad i en svart kulör.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Justerbart fäste till staketserien Klassisk för montering av staket. Produkten är tillverkad av galvaniserat stål och pulverlackerad i en svart kulör.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Art.Nr. | 102213 |
| Höjd | 100 mm |
| Färg | Svart |
| Material | Stål |
| Serie | Klassisk/Populär |
| Längd | 140 mm |
| Bredd | 100 mm |
| EAN-nr | 7350125471371 |

