Staketfäste Skotte Garden Populär/Tidlös Grå Justerbart
319 kr
149 krSpara 53 %Kampanj

Populär/Tidlös Grå Justerbart
149 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Justerbart fäste till staketserien populär/tidlös, för montering av staket. Produkten är tillverkad av galvaniserat stål och pulverlackerad i en antracitgrå kulör.
Varumärke
Skotte GardenBeskrivning
Justerbart fäste till staketserien populär/tidlös, för montering av staket. Produkten är tillverkad av galvaniserat stål och pulverlackerad i en antracitgrå kulör.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Skotte Garden |
| Art.Nr. | 102214 |
| Höjd | 100 mm |
| Färg | Grå |
| Material | Stål |
| Serie | Populär/Tidlös |
| Längd | 140 mm |
| Bredd | 100 mm |
| EAN-nr | 7350125471388 |

