Stolpfot PLUS H
fr.389 kr
fr.351 krSänkt pris!
Välj variant

H
351 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Det finns flera sätt att förankra dina stolpar. Stolpfoten används som ett alternativ till att gräva ner stolpen i marken. Om du vill hålla stolpen helt fri från markkontakt kan du välja att fästa stolparna i en stolpfot, som antingen gjuts i betong eller fästs i ett fundament. Genom att välja PLUS stolpfötter är du garanterad en produkt som är hållfasthetsberäknad.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Det finns flera sätt att förankra dina stolpar. Stolpfoten används som ett alternativ till att gräva ner stolpen i marken. Om du vill hålla stolpen helt fri från markkontakt kan du välja att fästa stolparna i en stolpfot, som antingen gjuts i betong eller fästs i ett fundament. Genom att välja PLUS stolpfötter är du garanterad en produkt som är hållfasthetsberäknad.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 48390-1P |
| Höjd | 600 mm |
| Material | Stål |
| Typ | Stolpfot |
| Djup | 60 mm |
| Vikt | 4,024 kg |
| Bredd | 91 mm |
| Färg | Stål, Svart RAL 9005 |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |

