Stolpfot PLUS Hörn För Fundament inkl. Bultar/Skruvar Varmgalvaniserad
fr.405 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

Hörn För Fundament inkl. Bultar/Skruvar Varmgalvaniserad
405 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Det finns flera sätt att förankra dina stolpar. Stolpfoten används som ett alternativ till att gräva ner stolpen i marken. Om du vill hålla stolpen helt fri från markkontakt kan du välja att fästa stolparna i en stolpfot, som antingen gjuts i betong eller fästs i ett fundament. Genom att välja PLUS stolpfötter är du garanterad en produkt som är hållfasthetsberäknad.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Det finns flera sätt att förankra dina stolpar. Stolpfoten används som ett alternativ till att gräva ner stolpen i marken. Om du vill hålla stolpen helt fri från markkontakt kan du välja att fästa stolparna i en stolpfot, som antingen gjuts i betong eller fästs i ett fundament. Genom att välja PLUS stolpfötter är du garanterad en produkt som är hållfasthetsberäknad.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 14580-1P |
| Höjd | 300 mm |
| Material | Stål |
| Typ | Stolpfot |
| Djup | 150 mm |
| Bredd | 150 mm |
| Färg | Stål, Svart RAL 9005 |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
| Vikt | 2,048, 2,248 kg |

