U-Stolpfot PLUS inkl. Skruv Längd: 30 cm
fr.375 kr
fr.338 krSänkt pris!
Välj variant

inkl. Skruv Längd: 30 cm
338 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Det finns flera sätt att förankra dina stolpar. Stolpfoten används som ett alternativ till att gräva ner stolpen i marken. Om du vill hålla stolpen helt fri från markkontakt kan du välja att fästa stolparna i en stolpfot, som antingen gjuts i betong eller fästs i ett fundament. Genom att välja PLUS stolpfötter är du garanterad en produkt som är hållfasthetsberäknad.
Varumärke
PLUSBeskrivning
Det finns flera sätt att förankra dina stolpar. Stolpfoten används som ett alternativ till att gräva ner stolpen i marken. Om du vill hålla stolpen helt fri från markkontakt kan du välja att fästa stolparna i en stolpfot, som antingen gjuts i betong eller fästs i ett fundament. Genom att välja PLUS stolpfötter är du garanterad en produkt som är hållfasthetsberäknad.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 14550-1P |
| Höjd | 300 mm |
| Material | Stål |
| Typ | Stolpfot |
| Djup | 200 mm |
| Bredd | 103 mm |
| Färg | Stål, Svart RAL 9005 |
| Ytbehandling | Pulverlackerad |
| Vikt | 2,568, 2,768 kg |

