Plank PLUS Profilbräda 2,5x14x177 cmTryckimpregnerad
169 kr
Vald variant
Färg:
Tryckimpregnerat
Förväntas åter i lager 2027-05-25
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PLUSBeskrivning
Tryckimpregnerat profilerad bräda från danska PLUS.
Passar till Klink serien.
Egenskaper
| Varumärke | PLUS |
| Art.Nr. | 17760-1 |
| Höjd | 25 mm |
| Färg | Tryckimpregnerat |
| Längd | 1770 mm |
| Vikt | 2,66 kg |
| Bredd | 140 mm |
| Material | Furu |
| EAN-nr | 5703393177605 |

