Skärm Jabo Horizont 5, 79x89 cmVit
980 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Vit
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Horizont 5 är en snygg och stabil skärm som effektivt förvandlar din uteplats till ett vackert uterum. Dess horisontella spjälor bidrar till en stilren finish som passar utmärkt till både sommarstugan och den modernare villan.
Varumärke
JaboBeskrivning
Horizont 5 är en snygg och stabil skärm som effektivt förvandlar din uteplats till ett vackert uterum. Dess horisontella spjälor bidrar till en stilren finish som passar utmärkt till både sommarstugan och den modernare villan.
Horizont finns i skyddsimpregnerat trä, samt svart- och vitmålat.
Övrigt
- Mått: 79x89 cm
- Ram 34x45 mm
- Spjäla 19x45 mm
- Överliggare 25x54 mm
Övrigt
- Mått: 79x89 cm
- Ram 34x45 mm
- Spjäla 19x45 mm
- Överliggare 25x54 mm
Egenskaper
| Varumärke | Jabo |
| Art.Nr. | 37116 |
| Färg | Vit |
| Djup | 5,4 cm |
| Höjd | 89 cm |
| Vikt | 8,6 kg |
| Bredd | 79 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Material | Trä |
| Serie | Horizont |
| Typ | Skärm |
| Träslag | Gran |
| EAN-nr | 7392118371169 |


