Skärm Palmako Karina 4Grå tryckimpregnerad
1 146 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Grå tryckimpregnerad
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Karina 4
Grå tryckimpregnerad
1 146 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Skärm Palmako Karina 4 är perfekt om din trädgård behöver eleganta och luftiga vindskyddspaneler. Dessa moderna paneler kan ge din trädgård eller terrass ett nytt och fräscht utseende. Vindskyddet har en ram med vertikala panelbrädor och en horisontell panelbräda. Längst upp har skärmen ett vertikalt spaljémönster med tre kryss. Dessa vindskyddspaneler är dessutom enkla att montera.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Skärm Palmako Karina 4 är perfekt om din trädgård behöver eleganta och luftiga vindskyddspaneler. Dessa moderna paneler kan ge din trädgård eller terrass ett nytt och fräscht utseende. Vindskyddet har en ram med vertikala panelbrädor och en horisontell panelbräda. Längst upp har skärmen ett vertikalt spaljémönster med tre kryss. Dessa vindskyddspaneler är dessutom enkla att montera.
Övrigt
- Färg: Grå tryckimpregnerad
- Ramprofil: 33x57 mm
- Brädprofil: 12x85 mm
- Spaljéprofil: 12x45 mm
- Färg: Grå tryckimpregnerad
- Ramprofil: 33x57 mm
- Brädprofil: 12x85 mm
- Spaljéprofil: 12x45 mm
Recensioner
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 100420 |
| Färg | Grå tryckimpregnerad |
| Djup | 3,3 cm |
| Höjd | 90 cm |
| Vikt | 12,6 kg |
| Bredd | 180 cm |
| Förlängningsbart | Nej |
| Garanti | 5 år |
| Material | Gran |
| Serie | Karina |
| Typ | Skärm |
| Träslag | Gran |
| EAN-nr | 4743142059142 |



