Skärm Palmako Nina4 180x90 cmGrå tryckimpregnerad
987 kr
949 krSänkt pris!
Vald variant
Färg:
Grå tryckimpregnerad
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Nina4 180x90 cm
Grå tryckimpregnerad
949 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Klassisk och enkel skärm. Horisontella panelbrädor med 2 cm mellanrum. Kombinera gärna med andra skärmar i samma familj.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Klassisk och enkel skärm. Horisontella panelbrädor med 2 cm mellanrum. Kombinera gärna med andra skärmar i samma familj.
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 109464 |
| Höjd | 900 mm |
| Typ | Skärm |
| Vikt | 12 kg |
| Ytbehandling | Tryckimpregnerad |
| Bredd | 1800 mm |
| Serie | Nina |
| Träslag | Gran |
| Färg | Grå tryckimpregnerad |
| EAN-nr | 4743142001172 |

