Bakvägg Biohort till WoodStock 300 Metallic Kvartsgrå
Rek. pris 3 415 kr
3 199 kr
Se priset!

till WoodStock 300 Metallic Kvartsgrå
3 199 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BiohortBeskrivning
Tillverkad av galvaniserat, polyamidbelagt stål.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 38042 |
| Färg | Metallic Kvarts-grå |
| Längd | 196,5 cm |
| Material | Stål & Aluminium |
| Väggtjocklek | 0,5 mm |
| Vikt | 25,85 kg |
| Bredd | 1,1 cm |
| Area | 0,031746 m2 |
| EAN-nr | 9003414380424 |


