Hönshus Palmako Chick
21 187 kr
20 827 krSänkt pris!
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Chick
20 827 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Hönshuset Chick består av utedelen där dina höns har en skugga både från regn och sol, sovplatsen som är ovan mark dit hönsen kan gå fritt via rampen. Värpreden har inspektionlucka på utsidan. Metalltak och Cintoflex skyddsnät ingår.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Hönshuset Chick består av utedelen där dina höns har en skugga både från regn och sol, sovplatsen som är ovan mark dit hönsen kan gå fritt via rampen. Värpreden har inspektionlucka på utsidan. Metalltak och Cintoflex skyddsnät ingår.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 109408 |
| Färg | Obehandlad |
| Area | 6,7 m2 |
| Typ | Hönshus |
| Material | Trä |
| Längd | 2130 mm |
| Höjd | 2830 mm |
| Väggtjocklek | 16 mm |
| Golvyta | 6,7 m2 |
| Bredd | 3160 mm |
| Takdesign | Sadeltak |
| Altan | Nej |
| EAN-nr | 4743142001035 |






