Injektionsmurbruk Biohort Paket
659 kr

Paket
659 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
BiohortBeskrivning
Injektionsmurbruket behövs för att fästa gängat stavankare ordentligt i betongen.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | B270901 |
| Höjd | 5 cm |
| Längd | 24,5 cm |
| Typ | Injektionsmurbruk |
| Vikt | 0,67 kg |
| Bredd | 5 cm |
| EAN-nr | 9003414187825 |

