Vedförråd Biohort Woodstock 300 Metallic Kvartsgrå
Rek. pris 14 099 kr
13 599 kr
Se priset!

Woodstock 300 Metallic Kvartsgrå
13 599 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Vedförråd och redskapsskåp i ett. Inget skapar en så mysig atmosfär som en sprakande brasa i kaminen en kall vinterdag. Men var ska man förvara veden?
WoodStock® löser problemet på ett rent och hållbart sätt. Under sommaren ger den gott om plats till förvaring av trädgårdsmöbler och olika redskap. Särskilt praktisk är möjligheten till direkt installation intill husväggen.
Varumärke
BiohortBeskrivning
Vedförråd och redskapsskåp i ett. Inget skapar en så mysig atmosfär som en sprakande brasa i kaminen en kall vinterdag. Men var ska man förvara veden?
WoodStock® löser problemet på ett rent och hållbart sätt. Under sommaren ger den gott om plats till förvaring av trädgårdsmöbler och olika redskap. Särskilt praktisk är möjligheten till direkt installation intill husväggen.
Egenskaper
| Varumärke | Biohort |
| Art.Nr. | 38040 |
| Färg | Metallic Kvarts-grå |
| Area | 3,06714 m2 |
| Bredd | 102 cm |
| Area | 3,06714 m² |
| Längd | 199 cm |
| Takdesign | Sluttande Tak |
| Väggtjocklek | 0,5 mm |
| Vikt | 54,7 kg |
| EAN-nr | 9003414380400 |

