Carport Palmako Robert 20,6 m2
fr.47 280 kr
Se priset!
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Robert 20,6 m2
47 280 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Dubbel-Carport från Palmako i byggsats av nordisk gran.
Carporten med kraftiga stolpar av limträ och tak av spontade brädor. 5 års garanti.
Snölast: 0,9 kN/m²
Detta ingår
- 120x120 mm stolpar
- 19 mm hyvlad råsponttak
- Tak av spontade brädor
- Monteringssats
OBS! Takbeläggning och golv ingår inte i leveransen.
Snölast: 0,9 kN/m²
Detta ingår
- 120x120 mm stolpar
- 19 mm hyvlad råsponttak
- Tak av spontade brädor
- Monteringssats
OBS! Takbeläggning och golv ingår inte i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Färg | Brun dippad, Grå dippad, Impregnerad transparent, Mörkgrå, Obehandlat trä, Vit |
| Area | 28,3 m² |
| Produkttyp | Dubbel carport |
| Material | Trä |
| Väggtjocklek | 120x120 mm |
| Längd | 3,72 m |
| Golvyta | 20,6 |
| Takdesign | Sadeltak |
| Längd | 5550 mm |
| Höjd | 3630 mm |
| Max Snölast | 2,3 kg/m² |
| Bredd | 3720 mm |








