Presenning Fornorth För Garagetält 2x3m
fr.1 190 kr
utvalda påKampanj
Välj variant

För Garagetält 2x3m
1 190 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
FornorthBeskrivning
Presenning för garagetält 2x3m.
Produktinformation:
Tygmaterial: PVC
- Vikt: 7,4 kg
- Längd: 300 cm
- Bredd: 200 cm
- Höjd: 190 cm
Förpackningens mått:
- Vikt: 8,3 kg
- Längd. 66 cm
- Höjd: 7 cm
- Bredd: 55 cm
Tygmaterial: PVC
- Vikt: 7,4 kg
- Längd: 300 cm
- Bredd: 200 cm
- Höjd: 190 cm
Förpackningens mått:
- Vikt: 8,3 kg
- Längd. 66 cm
- Höjd: 7 cm
- Bredd: 55 cm
Egenskaper
| Varumärke | Fornorth |
| Art.Nr. | 6438543001552-F |
| Färg | Grön, Ljusgrå, Mörkgrå, Svart |
| Utförande | 2x3 meter |
| Garanti | 1 år |
| Material | PVC |
| Typ | Presenning |
| Höjd | 1900 mm |
| Längd | 3000 mm |
| Vikt | 7,4 kg |
| Bredd | 2000 mm |

