Lekstuga Palmako Huck 3,3 m2
17 077 kr
16 761 krSänkt pris!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.
TakspikTakspik Palmako 1 kg
284 krTakpappUnderlagspapp Palmako 10m Tillbehör till Stugor & Förråd
653 kr
Huck 3,3 m2
16 761 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Lekstuga Huck från Palmako har ett unikt utseende som definitivt kommer göra intryck på ditt barn. Denna mysiga lilla stuga påminner om en cirkusvagn, med fönsterluckor och veranda som öppnar upp för mängder av fantasirika lekar. Det rundade taket skapar ett mysigt krypin och den upphöjda konstruktionen på pelare gör lekstugan extra spännande. Lämplig för barn över 3 år.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Lekstuga Huck från Palmako har ett unikt utseende som definitivt kommer göra intryck på ditt barn. Denna mysiga lilla stuga påminner om en cirkusvagn, med fönsterluckor och veranda som öppnar upp för mängder av fantasirika lekar. Det rundade taket skapar ett mysigt krypin och den upphöjda konstruktionen på pelare gör lekstugan extra spännande. Lämplig för barn över 3 år.
Den barnvänliga och säkra konstruktionen har fönster i plexiglas och klämfria dörrar. Lekstugan levereras i färdiga väggelement med reglar och stående panel. Du bygger enkelt ihop lekstugan på en enda dag. Alla Palmakos lekstugor är TÜV-certifierade och CE-märkta. Stugan är inte snözonklassad - håll därför taket rent från större mängder snö.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 101105 |
| Färg | Obehandlad |
| Produkttyp | Lekstuga |
| Material | Trä |
| Väggtjocklek | 16 mm |
| Golvyta | 3,3 |
| Glas | Plexiglas |
| Altan | Ja |
| Längd | 2030 mm |
| Höjd | 2250 mm |
| Bredd | 1800 mm |
| Bredd | 1800 cm |
| Antal Dörrar | 1 st |
| EAN-nr | 4743142007310 |







