Parasollfot Venture Home Stathera
Rek. pris 919 kr
fr.809 kr
Se priset!
Välj variant

Stathera
809 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stardust sten parasollfot med ett rör i stål för fastsättning av parasollet. Smidig förflyttning med hjälp av ett handtag.
Varumärke
Venture HomeBeskrivning
Stardust sten parasollfot med ett rör i stål för fastsättning av parasollet. Smidig förflyttning med hjälp av ett handtag.
Egenskaper
| Varumärke | Venture Home |
| Art.Nr. | 9358-999V |
| Färg | Grå, Svart |
| Bredd | 50 cm |
| Material | Granit |
| Serie | Stardust |
| Typ | Parasollfot |
| Användningsområde | Utomhus |
| Höjd | 27 cm |
| Längd | 50 cm |
| Vikt | 40 kg |
