Partytält/Paviljong Outfit 624169C8x5 m
13 206 kr
7 922 krSpara 40 %Kampanj
Vald variant
Längd:
8000 mm

624169C
8x5 m
7 922 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Partytält/Paviljong från Outfit. Långsidorna har vägar med fönster och kortsidorna har täckta väggar.
Varumärke
OutfitBeskrivning
Partytält/Paviljong från Outfit. Långsidorna har vägar med fönster och kortsidorna har täckta väggar.
Övrigt
Höjd: 280 cm
Dörr: B160xH200 cm
Tak: 500g/m2 PVC
Väggar: 380g/m2 PVC
Höjd: 280 cm
Dörr: B160xH200 cm
Tak: 500g/m2 PVC
Väggar: 380g/m2 PVC
Egenskaper
| Varumärke | Outfit |
| Art.Nr. | 624169 |
| Färg | Vit |
| Tillverkarens Art.Nr. | 624169 |
| Längd | 8000 mm |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Outfit |
| Material | Pvc/galvaniserat metall |
| Serie | Outfit |
| Typ | Paviljong |
| Höjd | 2800 mm |
| Bredd | 5000 mm |
| EAN-nr | 5701390353763 |
