Paviljong Palmako Betty 18,0 m2
fr.45 301 kr
Se priset!
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Betty 18,0 m2
45 301 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Paviljong i byggsats från Palmako.
Paviljong tillverkad av nordisk gran med 120x120 mm starka limträstolpar och räcke. 5 års garanti.
Detta ingår
- 120x120 mm limträstolpar
- 19 mm hyvlad råspont
- Tak av spontade brädor
- Förankringsstänger
- Monteringssats
OBS! Takbeläggning och golv ingår inte i leveransen.
Detta ingår
- 120x120 mm limträstolpar
- 19 mm hyvlad råspont
- Tak av spontade brädor
- Förankringsstänger
- Monteringssats
OBS! Takbeläggning och golv ingår inte i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Färg | Brun dippad, Grå dippad, Impregnerad transparent, Obehandlat trä, Vit |
| Area | 18 m² |
| Utförande | Byggelement |
| Höjd | 3460 mm |
| Material | Trä |
| Takdesign | Paraplytak |
| Produkttyp | Paviljong |
| Väggtjocklek | 120x120 mm |
| Bredd | 4650 mm |
| Max Snölast | 1,11 kg/m² |
| Längd | 4650 mm |
| Altan | Nej |



