Paviljong Palmako Betty 18,0 m2Impregnerad transparent
49 800 kr
Se priset!
Vald variant
Färg:
Impregnerad transparent
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Betty 18,0 m2
Impregnerad transparent
49 800 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Paviljong i byggsats från Palmako.
Paviljong tillverkad av nordisk gran med 120x120 mm starka limträstolpar och räcke. 5 års garanti.
Detta ingår
- 120x120 mm limträstolpar
- 19 mm hyvlad råspont
- Tak av spontade brädor
- Förankringsstänger
- Monteringssats
OBS! Takbeläggning och golv ingår inte i leveransen.
Vit dippad är en ytbehandling som ger en impregnering för att skydda träet och även ett förbättrat utseende. Att behandla träet med ett konserveringsmedel skyddar effektivt mot träförstörande svampar, och insekter, inklusive termiter.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Detta ingår
- 120x120 mm limträstolpar
- 19 mm hyvlad råspont
- Tak av spontade brädor
- Förankringsstänger
- Monteringssats
OBS! Takbeläggning och golv ingår inte i leveransen.
Vit dippad är en ytbehandling som ger en impregnering för att skydda träet och även ett förbättrat utseende. Att behandla träet med ett konserveringsmedel skyddar effektivt mot träförstörande svampar, och insekter, inklusive termiter.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 105214 |
| Färg | Impregnerad transparent |
| Area | 18 m2 |
| Höjd | 3460 mm |
| Altan | Nej |
| Bredd | 4650 mm |
| Längd | 4650 mm |
| Area | 18 m² |
| Utförande | Byggelement |
| Material | Trä |
| Takdesign | Paraplytak |
| Typ | Paviljong |
| Väggtjocklek | 120x120 mm |
| Max Snölast | 1,11 kg/m² |
| EAN-nr | 4743142052624 |






