Paviljong Palmako Isabella 23,9 m2
Nyhet
fr.224 239 kr
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Isabella 23,9 m2
224 239 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Njut av livet utomhus – året runt. Med en elegant och funktionell hagestue från Palmako skapar du en perfekt plats för härliga middagar, trevliga stunder och umgänge med familj och vänner. Tack vare stora glasytor och dubbla glasdörrar strömmar solen och värmen in – du är inne, men ändå ute.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Njut av livet utomhus – året runt. Med en elegant och funktionell hagestue från Palmako skapar du en perfekt plats för härliga middagar, trevliga stunder och umgänge med familj och vänner. Tack vare stora glasytor och dubbla glasdörrar strömmar solen och värmen in – du är inne, men ändå ute.
Fördelar med Palmako uterum:
- Stabil limträstomme och prefabricerade väggar
- Underhållsfria dörrar och fönster i aluminium
- Energiglas som bidrar till hög energieffektivitet
- Flexibel placering av dörrar och fönster
- Enkel montering tack vare förkapade delar
- Uterummet levereras som ett komplett byggsats – inklusive skjutdörrar, cylinderlås och alla fästdetaljer. Två dubbeldörrar och två öppningsbara Tilt&Turn-fönster kan placeras efter dina önskemål.
Observera: Golv, grund och takbeklädnad ingår ej. Produkten levereras obehandlad.
Skapa ett ljust och luftigt extra rum med känslan av frihet – året om. Ett uterum från Palmako är inte bara ett tillägg till ditt hem – det är en förlängning av din livskvalitet.
- Stabil limträstomme och prefabricerade väggar
- Underhållsfria dörrar och fönster i aluminium
- Energiglas som bidrar till hög energieffektivitet
- Flexibel placering av dörrar och fönster
- Enkel montering tack vare förkapade delar
- Uterummet levereras som ett komplett byggsats – inklusive skjutdörrar, cylinderlås och alla fästdetaljer. Två dubbeldörrar och två öppningsbara Tilt&Turn-fönster kan placeras efter dina önskemål.
Observera: Golv, grund och takbeklädnad ingår ej. Produkten levereras obehandlad.
Skapa ett ljust och luftigt extra rum med känslan av frihet – året om. Ett uterum från Palmako är inte bara ett tillägg till ditt hem – det är en förlängning av din livskvalitet.
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Färg | Impregnerad brun, Impregnerad grå, Impregnerad transparent, Obehandlad, Vit |
| Area | 23,9 m² |
| Produkttyp | Paviljong |
| Material | Nordisk gran |
| Längd | 5970 mm |
| Höjd | 3150 mm |
| Väggtjocklek | 90 mm |
| Golvyta | 22,2 |
| Bredd | 4010 mm |
| Vinkel | 20 ° |
| Takstorlek | 32,6 |
| Montering | Byggsats |
| Takdesign | Sadeltak |
| Max Snölast | 1,1 kg/m² |
| Höjd | 315 cm |
| Total höjd | 315 cm |
