Paviljong Väggar Comfort Garden till Bermuda 3x4 m
Rek. pris 1 499 kr
999 kr
Se priset!

till Bermuda 3x4 m
999 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Väggar till Paviljong Bermuda 3x4 från Comfort Garden.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 579650 |
| Färg | Naturvit |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Comfort |
| Höjd | 3000 mm |
| Längd | 2000 mm |
| Material | Polyester/Stål |
| Produkttyp | Paviljong |
| Bredd | 4000 mm |

