Paviljongväggar Comfort Garden Bermuda 3x3 m
Rek. pris 1 299 kr
899 kr
Se priset!

Bermuda 3x3 m
899 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Paviljongväggar Bermuda från Comfort Garden. Tänk på att paviljongen inte är anpassad för hård vind och bör tas ner vid blåst.
Varumärke
Comfort GardenBeskrivning
Paviljongväggar Bermuda från Comfort Garden. Tänk på att paviljongen inte är anpassad för hård vind och bör tas ner vid blåst.
Egenskaper
| Varumärke | Comfort Garden |
| Art.Nr. | 579648 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 300 cm |
| Montering | Ja |
| Kollektion | Comfort |
| Material | Stål/Polyester |
| Serie | Bermuda |
| Produkttyp | Paviljongväggar |
| Djup | 295 cm |
| Höjd | 300 cm |
| Längd | 200 cm |

