Takduk gop Florida
fr.4 049 kr
fr.1 729 krFrån 53 %Kampanjtom 3/5
Välj variant

Florida
1 729 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Florida Takduk av UV-beständig polyester och nylon som ger behaglig skugga vid soliga dagar. Solseglet passar gop Florida Pergola och är ett utmärkt solskydd. Takduken håller inte vattentätt. Florida Takduk passar pergola Florida 12 kvm och finns i tre färger; brun, vit och grå. Vi rekommenderar att takduken lagras inomhus under vintermånaderna.
Varumärke
gopBeskrivning
Florida Takduk av UV-beständig polyester och nylon som ger behaglig skugga vid soliga dagar. Solseglet passar gop Florida Pergola och är ett utmärkt solskydd. Takduken håller inte vattentätt. Florida Takduk passar pergola Florida 12 kvm och finns i tre färger; brun, vit och grå. Vi rekommenderar att takduken lagras inomhus under vintermånaderna.
Egenskaper
| Varumärke | gop |
| Art.Nr. | XU06002077-GOP |
| Färg | Brun, Grå, Vit |
| Material | Polyester/nylon |
| Typ | Takduk |
| Höjd | 2360 mm |
| Längd | 3500 mm |
| Täckyta | 12, 18 m2 |
| Bredd | 3500, 5050 mm |
