Stuga Palmako Ella 18,7 m2Brun dippad
49 337 kr
46 870 krSänkt pris!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Vald variant
Färg:
Brun dippad

Ella 18,7 m2
Brun dippad
46 870 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Stuga Ella från Palmako med 28 mm knuttimmer och överbyggd terrass. Stugan är inte snözonklassad - håll därför taket rent från större mängder snö.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Stuga Ella från Palmako med 28 mm knuttimmer och överbyggd terrass. Stugan är inte snözonklassad - håll därför taket rent från större mängder snö.
BM206
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 101624 |
| Färg | Brun dippad |
| Area | 19,5 m2 |
| Golvyta | 18,7 m2 |
| Höjd | 2140 mm |
| Isolering | Nej |
| Längd | 3200 mm |
| Altan | Nej |
| Antal Rum | 1 st |
| Bredd | 6700 mm |
| Utförande | Timrad |
| Glas | 2-glas |
| Material | Trä |
| Takdesign | Pulpettak |
| Säsong | Sommar |
| Typ | Stuga |
| Väggtjocklek | 28 mm |
| EAN-nr | 4743142052044 |






