Stuga Palmako Emma 10,8
fr.36 391 kr
Sänkt pris!på utvalda
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

Emma 10,8
36 391 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

En ny stuga Caroline med modernt utseende. Stugan har utvändiga fönsterluckor som glider på två metallskenor och som kan skjutas för fönstren och skydda mot insyn eller ett besvärande solsken. Perfekt som gäststuga eller för sommarfester.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
En ny stuga Caroline med modernt utseende. Stugan har utvändiga fönsterluckor som glider på två metallskenor och som kan skjutas för fönstren och skydda mot insyn eller ett besvärande solsken. Perfekt som gäststuga eller för sommarfester.
Detta ingår
- Tryckimpregnerat golvbjälklag
- 19 mm hyvlat råspontgolv
- Tak och golv av spontade brädor
- 1 st ytterdörr
- 1 st fönster
- Förankringsstänger
- Monteringssats
OBS! Takbeläggning ingår ej i leveransen.
Observera att stugorna levereras med påhängstruck till tomtgräns, önskas kranbilslossning kan detta beställas mot en extra kostnad. Kontakta oss på 020-25 00 25 för ett kostnadsförslag innan beställning.
- Tryckimpregnerat golvbjälklag
- 19 mm hyvlat råspontgolv
- Tak och golv av spontade brädor
- 1 st ytterdörr
- 1 st fönster
- Förankringsstänger
- Monteringssats
OBS! Takbeläggning ingår ej i leveransen.
Observera att stugorna levereras med påhängstruck till tomtgräns, önskas kranbilslossning kan detta beställas mot en extra kostnad. Kontakta oss på 020-25 00 25 för ett kostnadsförslag innan beställning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 102033P |
| Färg | Antracit/Grå, Brun dippad, Grå dippad, Mörkgrå/Antracit, Obehandlad, Vit dippad, Vit/Ljusgrå, Vit/Mörkgrå |
| Area | 10,8 m2 |
| Glas | 4 mm |
| Material | Trä |
| Takdesign | Sadeltak |
| Typ | Stuga |
| Väggtjocklek | 34 mm |
| Golvyta | 10,4 m2 |
| Höjd | 2570 mm |
| Längd | 3200 mm |
| Altan | Nej |
| Bredd | 3800 mm |


