Stuga Palmako Heidi 22,8 m2
163 529 kr
155 353 krSänkt pris!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Heidi 22,8 m2
155 353 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Stuga från Palmako.
Stugan har stora fönster i härdat dubbelglas och en helglasad pardörr med limträkarm och cylinderlås. Kraftiga djupimpregnerade grundbalkar som ger huset stabilitet och en lång livslängd. 5 års garanti.
Detta ingår
- Tryckimpregnerat golvbjälklag
- 19 mm hyvlat golv och tak av råspont
- Tak och golv av spontade brädor
- 3 st fönster
- 1 st ytterdörr
- Förankringsstänger
- Monteringssats
OBS! Takbeläggning ingår inte i leveransen.
Detta ingår
- Tryckimpregnerat golvbjälklag
- 19 mm hyvlat golv och tak av råspont
- Tak och golv av spontade brädor
- 3 st fönster
- 1 st ytterdörr
- Förankringsstänger
- Monteringssats
OBS! Takbeläggning ingår inte i leveransen.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 106381 |
| Färg | Obehandlat trä |
| Area | 22,8 m2 |
| Utförande | Timrad |
| Glas | 2-glas |
| Material | Trä |
| Takdesign | Pulpettak |
| Säsong | Sommar |
| Typ | Stuga |
| Väggtjocklek | 70 mm |
| Höjd | 2700 mm |
| Isolering | Nej |
| Längd | 3000 mm |
| Altan | Nej |
| Antal Rum | 2 st |
| Bredd | 8200 mm |
| EAN-nr | 4743142008058 |




