Stuga Palmako Lea 20,1 m2 (inv. 19,4 m2)
fr.89 284 kr
Se priset!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

Lea 20,1 m2 (inv. 19,4 m2)
89 284 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 3-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Stugan Lea med raka linjerna skapar ett modernt uttryck och blir ett stilfullt inslag i din trädgård. Stugan knuttimras med 44mm tjocka väggar. Med den 265cm breda dörröppningen kan du sudda gränsen mellan inne och ute. En modern liten pärla som skapar utrymme för att samla nära och kära i din trädgård.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Stugan Lea med raka linjerna skapar ett modernt uttryck och blir ett stilfullt inslag i din trädgård. Stugan knuttimras med 44mm tjocka väggar. Med den 265cm breda dörröppningen kan du sudda gränsen mellan inne och ute. En modern liten pärla som skapar utrymme för att samla nära och kära i din trädgård.
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 111195P |
| Färg | Antracit/Grå, Impregnerad, Impregnerad brun, Impregnerad grå, Mörkgrå/Antracit, Obehandlat trä, Vit/Antracit |
| Area | 20,1 m2 |
| Montering | Byggsats |
| Utförande | Timrad |
| Material | Nordisk gran |
| Takdesign | Pulpettak |
| Typ | Stuga |
| Väggtjocklek | 44 mm |
| Vinkel | 5,2 ° |
| Golvyta | 19,4 m2 |
| Höjd | 2490 mm |
| Total höjd | 249 cm |
| Glas | Slide 1-lagers glas, Slide Pro 2-lagers glas |
| Längd | 4000, 5500 mm |
| Bredd | 4000, 5500 mm |
