Stuga Palmako Lotta 7,6 m2
fr.24 797 kr
Sänkt pris!på utvalda
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Lotta 7,6 m2
24 797 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Knuttimrad stuga från Palmako.
Produktinformation
- Väggdetaljer med dubbelhaksknutar
- Tak av spontade brädor
- Dörrkarm av limträ
- Låg metallbelagd tröskel
- Glasad dörr med spröjs
- Cylinderlås
- Förankringsstänger
- Monteringsbeslag
OBS! Huset levereras omålat! Takbeläggning och golv ingår ej i leveransen.
Observera att stugorna levereras med påhängstruck till tomtgräns, önskas kranbilslossning kan detta beställas mot en extra kostnad. Kontakta oss på 020-25 00 25 för ett kostnadsförslag innan beställning.
- Väggdetaljer med dubbelhaksknutar
- Tak av spontade brädor
- Dörrkarm av limträ
- Låg metallbelagd tröskel
- Glasad dörr med spröjs
- Cylinderlås
- Förankringsstänger
- Monteringsbeslag
OBS! Huset levereras omålat! Takbeläggning och golv ingår ej i leveransen.
Observera att stugorna levereras med påhängstruck till tomtgräns, önskas kranbilslossning kan detta beställas mot en extra kostnad. Kontakta oss på 020-25 00 25 för ett kostnadsförslag innan beställning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 101482P |
| Färg | Brun dippad, Grå dippad, Ljusgrå/Antracit, Ljusgrå/Vit, Mörkgrå/Antracit, Mörkgrå/Vit, Obehandlad, Vit dippad |
| Area | 7,6 m2 |
| Glas | 4 mm |
| Material | Trä |
| Takdesign | Sadeltak |
| Typ | Stuga |
| Väggtjocklek | 28 mm |
| Golvyta | 7,3 m2 |
| Längd | 2960 mm |
| Altan | Nej |
| Bredd | 2960 mm |
| Höjd | 2340, 2470 mm |

