Stuga Palmako Lotta 7,6 m2Brun dippad
27 538 kr
26 161 krSänkt pris!
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Vald variant
Färg:
Brun dippad
Leveransbegränsning
Tyvärr kan vår leverantör inte skicka denna produkt över hela landet. Fyll i ditt postnummer för att se om de kan leverera till just dig.

Lotta 7,6 m2
Brun dippad
26 161 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 4-6 veckor.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Knuttimrad stuga från Palmako.
Produktinformation
- Väggdetaljer med dubbelhaksknutar
- Impregnerade grundbjälkar
- Tak och golv av spontade brädor
- Dörrkarm av limträ
- Låg metallbelagd tröskel
- Glasad dörr med spröjs
- Cylinderlås
- Förankringsstänger
- Monteringsbeslag
OBS! Huset levereras omålat! Takbeläggning ingår ej i leveransen.
Brun dippad är en ytbehandling som ger en impregnering för att skydda träet och även ett förbättrat utseende. Att behandla träet med ett konserveringsmedel skyddar effektivt mot träförstörande svampar, och insekter, inklusive termiter.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
- Väggdetaljer med dubbelhaksknutar
- Impregnerade grundbjälkar
- Tak och golv av spontade brädor
- Dörrkarm av limträ
- Låg metallbelagd tröskel
- Glasad dörr med spröjs
- Cylinderlås
- Förankringsstänger
- Monteringsbeslag
OBS! Huset levereras omålat! Takbeläggning ingår ej i leveransen.
Brun dippad är en ytbehandling som ger en impregnering för att skydda träet och även ett förbättrat utseende. Att behandla träet med ett konserveringsmedel skyddar effektivt mot träförstörande svampar, och insekter, inklusive termiter.
Skrymmande artiklar från denna leverantör lossas med lastbil med påhängstruck. Chauffören lastar av vid tomtgräns. Avisering sker via sms.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 101483 |
| Färg | Brun dippad |
| Area | 7,6 m2 |
| Altan | Nej |
| Längd | 2960 mm |
| Höjd | 2470 mm |
| Bredd | 2960 mm |
| Typ | Stuga |
| Material | Trä |
| Väggtjocklek | 28 mm |
| Golvyta | 7,3 m2 |
| Area | 7,6 m² |
| Glas | 4 mm |
| Takdesign | Sadeltak |
| EAN-nr | 4743142050538 |






