Stuga Palmako Vivian 4 m2
fr.19 893 kr
Sänkt pris!på utvalda
Behöver du hjälp med ditt köp?Ring till våra produktrådgivare!
Välj variant

Vivian 4 m2
19 893 kr
Tillverkningsvara - Levereras normalt inom 2-4 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.
Varumärke
PalmakoBeskrivning
Knuttimrad stuga från Palmako.
Produktinformation
- Väggdetaljer med dubbelhaksknutar
- Impregnerade grundbjälkar
- Tak och golv av spontade brädor
- Dörrkarm av limträ
- Låg metallbelagd tröskel
- Glasad dörr med spröjs
- Cylinderlås
- Förankringsstänger
- Monteringsbeslag
OBS! Huset levereras omålat! Takbeläggning ingår ej i leveransen.
Observera att stugorna levereras med påhängstruck till tomtgräns, önskas kranbilslossning kan detta beställas mot en extra kostnad. Kontakta oss på 020-25 00 25 för ett kostnadsförslag innan beställning.
- Väggdetaljer med dubbelhaksknutar
- Impregnerade grundbjälkar
- Tak och golv av spontade brädor
- Dörrkarm av limträ
- Låg metallbelagd tröskel
- Glasad dörr med spröjs
- Cylinderlås
- Förankringsstänger
- Monteringsbeslag
OBS! Huset levereras omålat! Takbeläggning ingår ej i leveransen.
Observera att stugorna levereras med påhängstruck till tomtgräns, önskas kranbilslossning kan detta beställas mot en extra kostnad. Kontakta oss på 020-25 00 25 för ett kostnadsförslag innan beställning.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Palmako |
| Art.Nr. | 101314P |
| Färg | Antracit/Grå, Brun dippad, Grå dippad, Mörkgrå/Antracit, Obehandlad, Vit dippad, Vit/Ljusgrå, Vit/Mörkgrå |
| Area | 4 m2 |
| Glas | 4 mm |
| Material | Trä |
| Takdesign | Sadeltak |
| Typ | Stuga |
| Väggtjocklek | 28 mm |
| Golvyta | 3,8 m2 |
| Längd | 2200 mm |
| Altan | Nej |
| Bredd | 2200 mm |
| Höjd | 2220, 2290 mm |

