Myggnät Hillerstorp till Paviljong Luxor 3x4 m
fr.1 885 kr
Välj variant

till Paviljong Luxor 3x4 m
1 885 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Myggnät till Paviljong Luxor 3x4 m från Hillerstorp är ett extra myggnät till Paviljong Luxor 3x4 m från Hillerstorp. Allround variant. Kanten på myggnätet är beigefärgat.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Myggnät till Paviljong Luxor 3x4 m från Hillerstorp är ett extra myggnät till Paviljong Luxor 3x4 m från Hillerstorp. Allround variant. Kanten på myggnätet är beigefärgat.
I paketet ingår det 4 myggnät till alla väggar i paviljongen. Det gråa nätet pryds av en grå kant.
Recensioner
Mats SVerifierad köpare
för 1 år sedanHar inte testat nätet än men leveransen gick fort.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Färg | Beige, Grå, Grå/Beige |
| Produkttyp | Myggnät |
| Material | Polyester |
| Längd | 3500 mm |
| Höjd | 2780 mm |
| Bredd | 1950 mm |
| Serie | Luxor |
| Montering | Nej |
| Hopfällbar | Nej |
