Paviljongväggar Hillerstorp 6-kantig Luxor 6-pack
3 295 kr/frp

6-kantig Luxor 6-pack
3 295 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Paviljongväggar Hillerstorp 6-kantig Luxor kommer I ett 6-pack med ljusgråa väggar till 6-kantig paviljong.
Varumärke
HillerstorpBeskrivning
Paviljongväggar Hillerstorp 6-kantig Luxor kommer I ett 6-pack med ljusgråa väggar till 6-kantig paviljong.
Egenskaper
| Varumärke | Hillerstorp |
| Art.Nr. | 3634048 |
| Bredd | 200 cm |
| Produkttyp | Tillbehör |
| Material | Polyester |
| Bredd | 2000 mm |
| Serie | Luxor |
| Höjd | 1900 mm |
| Höjd | 190 cm |
| EAN-nr | 7319070363483 |
