Badkar Westerbergs StillaLängd: 1467 mm
Topptestad
15 960 kr
Vald variant
Längd:
1467 mm
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.
golvblandareGolvblandare Westerbergs Forsa
12 060 kr
Stilla
Längd: 1467 mm
15 960 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Badkar Westerbergs Stilla är ett stilfullt fristående badkar med tunna linjer för ett elegant uttryck. En underbar harmoni av form och funktion. Det kan även placeras mot vägg. Badkaret levereras med bottenventil och avloppsrör och det är tillverkat av lättskött slitstark sanitetsakryl.
Varumärke
WesterbergsBeskrivning
Badkar Westerbergs Stilla är ett stilfullt fristående badkar med tunna linjer för ett elegant uttryck. En underbar harmoni av form och funktion. Det kan även placeras mot vägg. Badkaret levereras med bottenventil och avloppsrör och det är tillverkat av lättskött slitstark sanitetsakryl.
Egenskaper
| Varumärke | Westerbergs |
| Art.Nr. | 20051130 |
| Längd | 1467 mm |
| Material | Sanitetsakryl |
| Djup | 700 mm |
| Vikt | 35 kg |
| Bredd | 700 mm |
| Volym | 455 l |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Ja |
| Färg | Vit |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Placering | Fristående |
| Serie | Stilla |
| Form | Oval |
| Typ | Badkar |
| Baddjup | 455 mm |
| Höjd | 600 mm |
| Överfyllnadsskydd | Nej |
| Antal Personer | 1 st |
| Topptestad | Ja |
| EAN-nr | 7392429016698 |


