Badkar JEE-O Dubai
45 550 kr
36 440 krSpara 20 %Kampanj
Ange ditt postnummer för att se pris och välja installation.

Dubai
36 440 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Hemleverans Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Badkar JEE-O Dubai är ett mycket elegant fristående badkar för upp till två personer i minimalistiskt utförande. Detta rymliga badkar med mjuk skålning och smala kanter har integrerat överfyllnadsskydd och lutade sidor för att ditt bad ska bli så bekvämt som möjligt.
Det helgjutna badkaret är tillverkat av DADOquartz som är ett stenmaterial blandat av quartz och resin. Materialet håller en livstid och det är resistent mot repor och nötning. Det färgbeständiga materialet har en pärlvit, matt finish. JEE-O erbjuder 25 års garanti.
OBS! Badkaret levereras utan blandare.
Det helgjutna badkaret är tillverkat av DADOquartz som är ett stenmaterial blandat av quartz och resin. Materialet håller en livstid och det är resistent mot repor och nötning. Det färgbeständiga materialet har en pärlvit, matt finish. JEE-O erbjuder 25 års garanti.
OBS! Badkaret levereras utan blandare.
Varumärke
JEE-OBeskrivning
Badkar JEE-O Dubai är ett mycket elegant fristående badkar för upp till två personer i minimalistiskt utförande. Detta rymliga badkar med mjuk skålning och smala kanter har integrerat överfyllnadsskydd och lutade sidor för att ditt bad ska bli så bekvämt som möjligt.
Det helgjutna badkaret är tillverkat av DADOquartz som är ett stenmaterial blandat av quartz och resin. Materialet håller en livstid och det är resistent mot repor och nötning. Det färgbeständiga materialet har en pärlvit, matt finish. JEE-O erbjuder 25 års garanti.
OBS! Badkaret levereras utan blandare.
Det helgjutna badkaret är tillverkat av DADOquartz som är ett stenmaterial blandat av quartz och resin. Materialet håller en livstid och det är resistent mot repor och nötning. Det färgbeständiga materialet har en pärlvit, matt finish. JEE-O erbjuder 25 års garanti.
OBS! Badkaret levereras utan blandare.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | JEE-O |
| Art.Nr. | 25-SBM059 |
| Längd | 1650 mm |
| Material | Sten |
| Blandare | Nej |
| Bottenventil | Nej |
| Färg | Vit |
| Front och Gavel | Helgjutet kar |
| Placering | Fristående |
| Serie | Dubai |
| Form | Oval |
| Typ | Fristående badkar |
| Baddjup | 380 mm |
| Höjd | 500 mm |
| Överfyllnadsskydd | Ja |
| Antal Personer | 2 st |
| Vikt | 80 kg |
| Bredd | 830 mm |
| Volym | 275 l |


