Medicinskåp Habo 176 Vit
690 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Medicinskåp 176 Vit från Habo är ett stilrent och praktiskt medicinskåp av plåt. Detta skåp har lås och en skåpsdörr med hyllfack på insidan.
Varumärke
HaboBeskrivning
Medicinskåp 176 Vit från Habo är ett stilrent och praktiskt medicinskåp av plåt. Detta skåp har lås och en skåpsdörr med hyllfack på insidan.
Egenskaper
| Varumärke | Habo |
| Art.Nr. | 27250 |
| Serie | 176 |
| Färg | Vit |
| Bredd | 300 mm |
| Höjd | 400 mm |
| Djup | 165 mm |
| Produkttyp | Medicinskåp |
| Montering | Skruvas |
| Material | Stål |
| EAN-nr | 7317900027253 |

