Toppskiva Halvskåp Noro Newport Matt Vit
239 kr
Tillfälligt slut
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot
Varumärke
NoroBeskrivning
Toppskiva till Halvskåp Newport Matt Vit. Denna toppskiva krävs för komplett möbel.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Noro |
| Art.Nr. | 764802-1 |
| Serie | Newport |
| Färg | Vit |
| Bredd | 340 mm |
| Höjd | 25 mm |
| Djup | 320 mm |
| Yta | Matt |
| Stil | Lantlig |
| Produkttyp | Toppskiva |
| RSK-nr | 8973801 |
| EAN-nr | 7340032480986 |

