Elverk Probuilder 650W /Max 720W (Schuko) 63 cc
2 907 kr

650W /Max 720W (Schuko) 63 cc
2 907 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 4-7 arbetsdagar.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.

Liten och behändig generator, som är perfekt för campingturen, husvagnen eller när du önskar tillgång till ström men är långt ifrån en strömkälla.
Varumärke
ProbuilderBeskrivning
Liten och behändig generator, som är perfekt för campingturen, husvagnen eller när du önskar tillgång till ström men är långt ifrån en strömkälla.
Teknisk information
- Mått: B37xD33xH37cm
- 230V~50Hz Schuko-stick
- Max power: 650W förnybar / 720W max, S2 15min
- IP23M godkänd.
- Motor: UP65 2-taktsmotor, enkel cylinder 63ccm
- Max output 2.0 HK/3600 varv/min
- Rekylstart, luftkylare
- Bensintank: 4.2 liter
- Oljebehov: 0.6 liter
- Ca. 5,8 timmars arbetstid pr. tank
- Blandning bensin/2-takts olja (50:1) (2% olja)
- Klass I
- Ljudnivå 95dB(A)
- Mått: B37xD33xH37cm
- 230V~50Hz Schuko-stick
- Max power: 650W förnybar / 720W max, S2 15min
- IP23M godkänd.
- Motor: UP65 2-taktsmotor, enkel cylinder 63ccm
- Max output 2.0 HK/3600 varv/min
- Rekylstart, luftkylare
- Bensintank: 4.2 liter
- Oljebehov: 0.6 liter
- Ca. 5,8 timmars arbetstid pr. tank
- Blandning bensin/2-takts olja (50:1) (2% olja)
- Klass I
- Ljudnivå 95dB(A)
Egenskaper
| Varumärke | Probuilder |
| Art.Nr. | 62762 |
| Utförande | 2-takt motor |
| Tillverkarens Art.Nr. | 62762 |
| Driftkälla | Bensin |
| Typ | Elverk |
| Spänning | 230 V |
| Höjd | 370 mm |
| Längd | 370 mm |
| Effekt | 720 W |
| Vikt | 16,25 kg |
| Bredd | 330 mm |
| EAN-nr | 5709386627621 |









