Sockel Kährs 19x40 mm Ek Nouveau Blonde
263 kr
229 krSpara 13 %Kampanj36 tim kvar!

19x40 mm Ek Nouveau Blonde
229 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 5-10 arbetsdagar.
Hemleverans
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Fanrade socklar ger design och stil till ditt Kährsgolv. Dessa prisvärda socklar finns i många olika träslag och dekorer. Passar till alla golvtjocklekar.
Varumärke
KährsBeskrivning
Fanrade socklar ger design och stil till ditt Kährsgolv. Dessa prisvärda socklar finns i många olika träslag och dekorer. Passar till alla golvtjocklekar.
Recensioner
Sonja MVerifierad köpare
för 4 månader sedanPassade toppen till vårt Parkettgolv. Snabb och bra leverans.
+ Lätt att hantera
Inga-Lill JVerifierad köpare
för 4 år sedanFungerade utmärkt både till golvmaterialet och dörrlister.
+ Låg list pga ombyggnad
Egenskaper
| Varumärke | Kährs |
| Art.Nr. | 452197 |
| Färg | Ek |
| Tillverkarens Art.Nr. | 70244024EKBL |
| Listtyp | Golvsockel |
| Typ | Sockel |
| Höjd | 40 mm |
| Längd | 2400 mm |
| Bredd | 19 mm |
| EAN-nr | 7393969238281 |
