Laminatgolv Meister Laminate LC 150 Walnut Strip 6440
269 kr/m²Pris/frp 456,45:-
179 kr/m²Spara 33 %Kampanj

Laminate LC 150 Walnut Strip 6440
0 kr
Beställningsvara - Levereras normalt inom 2-3 veckor.
Utlämningsställe Fraktkostnad beräknas i varukorgen.
Överstruket pris avser lägsta priset hos oss på denna produkt de senaste 30 dagarna före prissänkningen.

Laminatgolv MeisterDesign LC 150 är det smarta laminatgolvet som passar för alla tillämpningar. Golvet är antistatiskt, vattentätt och repsäkert. Med en installationshöjd på 8 mm och en slitklass på 23/32 är detta golv lämpligt för alla bostäder, badrum och även affärsområden som t.ex. butiker och restauranger. Det korta planket är mycket mångsidigt och enkelt att installera och transportera.
Varumärke
MeisterBeskrivning
Laminatgolv MeisterDesign LC 150 är det smarta laminatgolvet som passar för alla tillämpningar. Golvet är antistatiskt, vattentätt och repsäkert. Med en installationshöjd på 8 mm och en slitklass på 23/32 är detta golv lämpligt för alla bostäder, badrum och även affärsområden som t.ex. butiker och restauranger. Det korta planket är mycket mångsidigt och enkelt att installera och transportera.
Dokument
Egenskaper
| Varumärke | Meister |
| Art.Nr. | 6136006440 |
| Träslag | Valnöt |
| Mönster | 1-Stav |
| Längd | 1288 mm |
| Bredd | 198 mm |
| Färg | Trä/natur |
| Serie | MeisterDesign Laminate LC 150 |
| Tjocklek | 8 mm |
| Antal | 2,55 m2/frp |
| Antal | 10 st/frp |
| Fog | Multiclic |
| Tål Golvvärme | Ja |
| Imitation | Valnöt |
| Typ | Laminatgolv |
| Nyans | Mörkt |
| Tillverkarens Art.Nr. | 6136006440 |
| EAN-nr | 4011138834579 |

