Löpare Svanefors Juni 35x120 cmKanel, 35x90 cm
Rek. pris 149 kr
116 kr
Se priset!
Vald variant
Mått:
35x90 cm
Färg:
Kanel

Juni 35x120 cm
Kanel, 35x90 cm
116 kr
Lagervara - Levereras normalt inom 2-5 arbetsdagar.
Utlämningsställe
Produktrådgivning alla dagar
Högt betyg från våra kunder - 4/5 på Trustpilot

Löpare Juni från Svanefors. Ripsvävd bordslöpare med diskret mönstring som ger liv åt ytan. Storlek 35x120 cm. Tillverkad i bomull.
Varumärke
SvaneforsBeskrivning
Löpare Juni från Svanefors. Ripsvävd bordslöpare med diskret mönstring som ger liv åt ytan. Storlek 35x120 cm. Tillverkad i bomull.
Egenskaper
| Varumärke | Svanefors |
| Art.Nr. | 1205-72-006 |
| Bredd | 350 mm |
| Höjd | 900 mm |
| Färg | Kanel |
| Mått | 35x90 cm |
| Typ | Bordslöpare |
| Material | Bomull |
| Serie | Juni |
| Djup | 2 mm |
| EAN-nr | 7332623404006 |

